GreenFM

GreenFM

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, firma Go4Energy opracowała usługę GreenFM – nowatorski system umożliwiający identyfikację obszarów, których optymalizacja pozwala obniżyć generowane przez budynek koszty nawet o kilkanaście procent.

Podstawowym celem GreenFM jest wspomaganie zarządzania energią w budynku. Poza danymi o rzeczywistym zużyciu energii, generowane są wskaźniki, umożliwiające optymalizację nakładów na energię oraz informacje o charakterze szczegółowym, pozwalające inwestorowi i działowi FM na precyzyjne dopasowanie budynku, jego systemów i urządzeń do rzeczywistych warunków eksploatacji.

Dodatkowo, opracowana specjalnie do usługi GreenFM aplikacja Dasboardingu umożliwia prezentowanie wybranych parametrów budynku na ekranach w sposób przejrzysty i przyjazny, pozwalając wszystkim użytkownikom wejść w pewnego rodzaju interakcje z budynkiem i lepiej zrozumieć swoje środowisko pracy.

Dzięki stałej analizie danych Panel zarządcy umożliwia aktywne zarządzanie nieruchomością z dowolnego miejsca na świecie. Z kolei w panelu najemcy szybko można dokonać porównania w stosunku do pozostałych najemców lub do analogicznego miesiąca rok wcześniej. Łatwy w odczycie interfejs dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

Korzyści dla inwestora:

Dzięki usłudze GreenFM inwestor, właściciel, a także zarządca lub dział techniczny uzyskują uporządkowaną wiedzę na temat zużycia mediów w budynku. Kontrola funkcjonowania systemów wraz z automatyką pozwala na wykrycie nieprawidłowości w ich działaniu. Wprowadzenie procesu GreenFM umożliwia zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych budynku, racjonalizację zużycia energii i kontrolę techniczną systemów.

Kontakt

Andrzej Moruń nr tel.: 516 495 755 andrzej.morun@g4e.pl

Nasze Realizacje