Kariera

Kariera

Obecnie otwarte rekrutacje:

Dział Modelowanie

Asystent w zakresie modelowania energetycznego budynków

Zakres obowiązków:

  •  Wykonywanie analiz dodatkowych na cele certyfikacji BREEAM/LEED/GBS
  • Wykonanie Świadectw Charakterystyki Energetycznej budynków
  •  Weryfikacja oraz gromadzenie dokumentacji projektowej

Kogo szukamy – wymagania:

  •  Student Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska
  •  Obsługa programów – AutoCAD, pakiet MC Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  •  Mile widziana znajomość programów Design Builder, HAP (Hourly Analysis Program), Revit, ArCADia ThermoCAD
  •  Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  •  Komunikatywność, samodzielność, dokładność

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w centrum Warszawy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Współpracę z największymi firmami sektora budowlanego
  • Pracę przy renomowanych i prestiżowych projektach

Rekrutacja:
Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@g4e.pl

CV aby mogły być rozpatrywane i przechowywane przez nas powinny zawierać klauzulę:

  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz.U. z 1997, nr133,poz 883).”
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Go4Energy moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Dodatkowo wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych zawartych w ofercie pracy w bazie rekrutacyjnej administrowanej przez Go4Energy w przypadku zawarcia w nich danych w zakresie szerszym niż wymagany przepisami Kodeksu pracy oraz w sytuacji, gdy kandydat chce, aby dane zostały umieszczone w bazie rekrutacyjnej.”

Dział LEED

Specjalista ds. certyfikacji LEED

  •  Samodzielne prowadzenie procesu certyfikacji LEED
  • Współpraca z biurami projektowymi i Generalnymi Wykonawcami w zakresie certyfikacji LEED
  •  Koordynacja przepływu informacji oraz gromadzenie dokumentacji
  •  Tworzenie dokumentacji na cele certyfikacji (w języku angielskim)
  •  Weryfikacja dokumentacji pod względem wymogów LEED (np. dotyczącej systemów w budynku, materiałów budowalnych, itp.)
  •  Raportowanie na potrzeby certyfikatu LEED
  •  Ofertowanie
  •  Zapewnienie wsparcia przy certyfikacji BREEAM/WELL

  •  Znajomość procesu certyfikacji budynków w systemie LEED
  •  Doświadczenie w ramach projektów ubiegających się o certyfikację LEED
  • Uprawnienia LEED AP
  •  Znajomość procesu inwestycyjnego (w szczególności projektowego i wykonawczego)
  •  Obsługa programów – AutoCAD, pakiet Office

Kogo szukamy – mile widziane:

  •  Doświadczenie na budowie
  • Znajomość systemu certyfikacji BREEAM i WELL Building Standard

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w Warszawie
  • Szeroki zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego