Kariera

Kariera

Nasze benefity

Obecnie otwarte rekrutacje:

Oprócz wskazanych poniżej stanowisk poszukujemy również praktykantów w zakresie Sustainability. Wszystkich zainteresowanych studentów i nie tylko zachęcamy do przesyłania swoich CV na adres rekrutacja@g4e.pl

Konsultant_ka ds. zrównoważonego rozwój w dziale Analiz Energetycznych

OBECNIE POSZUKUJEMY:
Osoby do działu analiz energetycznych w ramach usługi BMSCare, która wspiera obsługę nieruchomości w zakresie zarządzania energią i środowiskiem, weryfikacji prawidłowej pracy instalacji i urządzeń budynkowych (HVAC), a także ograniczania kosztów eksploatacyjnych przy zachowaniu wysokiego poziomu komfortu użytkowników.

  • jesteś studentem lub absolwentem następujących kierunków: Inżynieria środowiska, instalacje budynkowe, budownictwo zrównoważone, odnawialne źródło energii, systemu zarządzania energią,
  • funkcjonowanie systemów wentylacji, ogrzewania i chłodzenia nie są Ci obce,
  • interesują Cię zagadnienie związane ze zrównoważonym rozwojem oraz ograniczaniem wpływu człowieka na środowisko,
  • posiadasz zdolności analityczne, które pozwalają Ci rozumieć i rozwiązywać problemy na podstawie dostępnych danych,
  • posługujesz się komunikatywnie językiem angielskim,
  • po obejrzeniu filmów o Wirtualnym Zarządcy, Wirtualnym Techniku i Sterowaniu i Optymalizacji zamieszczonych na: https://g4e.pl/uslugi/bmscare/ chciałbyś/chciałabyś dołączyć do naszego zespołu

Odhaczone? Sprawdź poniżej, co oferujemy!

WARUNKI WSPÓŁPRACY

Rodzaj umowy
Umowa o pracę / B2B / umowa zlecenie
Tryb pracy
Praca w systemie hybrydowym

DODATKOWO MOŻESZ LICZYĆ NA:

  • Pełną wyzwań i dającą satysfakcję pracę dla dużych marek z naszego portfolio
  • Benefity :
    • prywatna opieka medyczna
    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • dofinansowanie dojazdu do pracy środkiem nieemisyjnym
    • dzień wolny w urodziny
    • 36 godzinny tydzień pracy
  • Liczne wyjścia integracyjne

JAK WYGLĄDA NASZ PROCES REKRUTACYJNY?

Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@g4e.pl
Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania, spodziewaj się:
1. Telefonu od Team Leadera
2. Spotkania z Team Leaderem
Na koniec, spodziewać się możesz oferty, bądź telefonicznego feedbacku z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.
CV aby mogły być rozpatrywane i przechowywane przez nas powinny zawierać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Go4Energy moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Dodatkowo wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych zawartych w ofercie pracy w bazie rekrutacyjnej administrowanej przez Go4Energy w przypadku zawarcia w nich danych w zakresie szerszym niż wymagany przepisami Kodeksu pracy oraz w sytuacji, gdy kandydat chce, aby dane zostały umieszczone w bazie rekrutacyjnej.”

Konsultant_ka BREEAM

BĘDZIESZ ODPOWIADAĆ ZA:

  • Współpracę z biurami projektowymi i Generalnymi Wykonawcami w zakresie certyfikacji BREEAM
  • Koordynację przepływu informacji oraz gromadzenie dokumentacji na potrzeby certyfikacji BREEAM
  • Tworzenie dokumentacji i opracowań na cele certyfikacji (w języku angielskim)
  • Weryfikację dokumentacji pod względem wymogów BREEAM (np. dotyczącej systemów w budynku, materiałów budowalnych, itp.)
  • Raportowanie na potrzeby certyfikatu BREEAM

  • Posiadasz znajomość procesu Inwestycyjnego
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie
  • Jesteś komunikatywny/a, samodzielny/a, dokładny/a
  • Jesteś Absolwentem/Studentem kierunków: Inżynieria Środowiska/Architektura/Budownictwo/lub podobnych

MILE WIDZIANE ALE NIEWYMAGANE:

  • Doświadczenie w projektach ubiegających się o zrównoważone certyfikaty
  • Znajomość procesu certyfikacji budynków w systemie BREEAM
  • Doświadczenie na budowie
  • Uprawnienia Asesora BREEAM INC/ BREEAM In-Use

WARUNKI WSPÓŁPRACY:
Tryb pracy

Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@g4e.pl

Na koniec, możesz spodziewać się oferty, bądź telefonicznego feedbacku z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Go4Energy moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Dodatkowo wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych zawartych w ofercie pracy w bazie rekrutacyjnej administrowanej przez Go4Energy w przypadku zawarcia w nich danych w zakresie szerszym niż wymagany przepisami Kodeksu pracy oraz w sytuacji, gdy kandydat chce, aby dane zostały umieszczone w bazie rekrutacyjnej.”

Jesteśmy pracodawcą realizującym politykę równych szans, co potwierdza podpisana przez nas Karta Sygnatariuszy Różnorodności
Kierujemy się zasadą zakazu wszelkiej dyskryminacji, w szczególności ze względu na: tożsamość płciową, pochodzenie etniczne bądź społeczne, rasę, kolor skóry, religię, przekonania, niepełnosprawność lub orientację seksualną.

Specjalista ds. Audytów i Pomiarów

Go4Energy poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. Audytów i Pomiarów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • wykonywanie audytów energetycznych oraz audytów efektywności energetycznej, w tym przeprowadzanie wizji lokalnych, opracowywanie analiz i raportów
  • prowadzenie badań i pomiarów jakości środowiska wewnętrznego i komfortu w budynkach, w tym m.in. w ramach certyfikacji LEED, BREEAM, WELL
  • doradztwo w zakresie optymalizacji energetycznej

  • masz wykształcenie wyższe techniczne związane z instalacjami hvac
  • doświadczenie w realizacji projektów optymalizacji energetycznej i dekarbonizacji
  • jesteś kreatywny i masz umiejętność analitycznego myślenia

zagadnienia związane z instalacjami budynkowymi i eksploatacją nieruchomości nie mają dla Ciebie tajemnic

  • jesteś samodzielny, staranny i bierzesz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • znasz język angielski na poziomie B2
  • masz prawo jazdy kat. B

Tryb pracy

Na koniec możesz spodziewać się oferty, bądź telefonicznego feedbacku z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz.U. z 1997, nr133,poz 883).”