Industrial Park Tychy z certyfikatem BREEAM In-Use

Industrial Park Tychy z certyfikatem BREEAM In-Use

Z przyjemnością informujemy, hale A2 oraz A3 otrzymały certyfikat BREEAM In-Use na poziomie Very Good w części Asset i Good w części Building Management, co za tym idzie wszystkie obiekty wchodzące w skład kompleksu magazynowo-produkcyjno-biurowego Industrial Park Tychy posiadają certyfikat BREEAM In-Use w wersji 2015. Wszystkie budynki w części Asset posiadają ocenę Very Good, w przypadku części Building Management wszystkie obiekty posiadają poziom Good, poza budynkiem B2, który charakteryzuje się wyjątkowo niskim zużyciem mediów, co pozwoliło uzyskać poziom Very Good.

Park znajduje się na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ul. Turyńskiej 80 w Tychach, składa się z 8 Budynków o przeznaczeniu magazynowo – produkcyjnym, wraz z zapleczem biurowym: A1, A2, A3, B1, B2, B3, C1 i C2. Lokalizacja obiektów zapewnia zarówno dogodny dostęp do drogi krajowej 44, dróg miejskich, jak i powiatowych oraz do przystanków autobusowych. Powierzchnie magazynowe i produkcyjne wykończono w standardzie umożliwiającym dostosowanie do wymogów najemcy, a powierzchnie biurowe zapewniają wszystkie wymagane udogodnienia dla tego typu obiektów.

W celu uzyskania tego międzynarodowego, cenionego certyfikatu inwestycja wykazała spełnienie szeregu rygorystycznych zagadnień dotyczących zrównoważonego budownictwa, wprowadziła plany i polityki mające na celu ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko naturalne oraz usprawnienie przynoszące korzyści ekonomiczne i społeczne.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Cushman & Wakefield Polska oraz SPIE Building Solutions za owocną współpracę i pogratulować osiągniętego wyniku.