MILESTONE Wrocław Ołbin z certyfikatem BREEAM In-Use

MILESTONE Wrocław Ołbin z certyfikatem BREEAM In-Use

Z przyjemnością informujemy, że MILESTONE Wrocław Ołbin, zlokalizowany przy ul. Prusa 9 we Wrocławiu, otrzymał certyfikat BREEAM In-Use na poziomie Very Good w części 1 Asset i części 2 Building Management.
Jest to wysokiej klasy akademik zlokalizowany w centrum miasta, z doskonałym dostępem do punktów komunikacyjnych i usługowych. Warto dodać, że jest to pierwszy akademik w Polsce, który uzyskał certyfikat BREEAM In-Use, dodatkowo na bardzo dobrym poziomie.
W celu uzyskania tego prestiżowego, międzynarodowego certyfikatu inwestycja wykonała Raport Ekologiczny, którego celem jest zwiększenie bioróżnorodności lokalnej okolicy. W budynku zastosowano wysoce efektywne procedury konserwacyjne oraz wdrożono politykę środowiskową, która minimalizuje szkodliwy wpływ na środowisko.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować Value One, Akron Group i MILESTONE Student Living za owocną współpracę i pogratulować osiągniętego wyniku.
MILESTONE Wrocław Ołbin jest powiększany o jeszcze jedną część budynku i obecnie trwa jego budowa, którą również mamy przyjemność certyfikować, tym razem w systemie BREEAM New Construction.

Certyfikacja BREEAM