Rekordowy 2023 rok Działu Audytów i Pomiarów Go4Energy!

Rekordowy 2023 rok Działu Audytów i Pomiarów Go4Energy!

W 2023 roku Dział Audytów i Pomiarów Go4Energy przeprowadził rekordową liczbę audytów optymalizacyjnych. Łącznie opracowaliśmy różnego rodzaju analizy wskazujące możliwości obniżenia zapotrzebowania na energię oraz redukcję śladu węglowego dla ponad 70 obiektów. W ramach realizacji projektów kilkukrotnie przemierzyliśmy Polskę wzdłuż i wszerz od Rzeszowa po Szczecin i od Bielska Białej po Gdynię. Analizowaliśmy biurowce, galerie handlowe, parki logistyczne, zakłady produkcyjne i szpitale. Wskazaliśmy klientom, jak mogą oszczędzić tysiące kWh energii i ograniczyć emisję dziesiątek ton CO2 do atmosfery, dokładając naszą cegiełkę do procesu dekarbonizacji.

W międzyczasie, aby urozmaicić zakres prac, Dział Audytów i Pomiarów Go4Energy wykonywał kampanie pomiarowe Performance Verification w ramach certyfikacji Well, procesy Commissioningu w ramach certyfikacji LEED oraz liczne mniejsze projekty pomiarowe dla klientów w całej Polsce.

Mimo iż nie był to łatwy rok biorąc pod uwagę liczbę i złożoność zrealizowanych projektów, trudno oceniać go inaczej niż jako spektakularny sukces zarówno Działu Audytów i Pomiarów, jak i całej firmy Go4Energy.