Urbi Ferro z certyfikatem BREEAM NEW CONSTRUCTION 2016

Urbi Ferro z certyfikatem BREEAM NEW CONSTRUCTION 2016
Elegancki biurowiec w Stalowej Woli, Urbi Ferro, z kameralnymi lokalami usługowymi na dolnych kondygnacjach, bogaty w najbardziej nowoczesne przestrzenie biurowe, otrzymał właśnie prestiżowy certyfikat BREEAM NEW CONSTRUCTION 2016 na wysokim poziomie Good.

Urbi Ferro bogaty w ekologiczne rozwiązania zaspokajające potrzeby użytkowników, szczycący się najwyższym standardem estetycznym, może dumnie określić się mianem budynku niskoemisyjnego.

Zbiornik retencyjny, wysoki procent przeszklenia pozwalający promieniom słonecznym zadbać o zdrowy rozwój roślinności i windy o najwyższej wydajności energetycznej, w których oświetlenie i wentylacja funkcjonują w trybie czuwania są jednymi z nielicznych rozwiązań zaprojektowanych na budynku w celu wspierania energooszczędności i niskoemisyjności.

Otoczony zielenią ściśle dobraną przez Ekologa, składającą się z roślinności rodzimej, mogącej bezproblemowo rozwijać się bazując na wodzie deszczowej, z bliskim dostępem do udogodnień takich jak sklepy spożywcze, restauracje i kawiarnie, otoczony ścieżkami rowerowymi i miejscami parkowania dla samochodów elektrycznych, jest wygodnym i  bezpiecznym miejscem dla użytkowników.

Szerokie spektrum analiz energetycznych i ekologicznych oraz działania podjęte już na etapie projektowania przyczyniają się do sumiennej dbałości o środowisko naturalne.

Uzyskanie tego cenionego certyfikatu o międzynarodowym znaczeniu było owocem sumiennej współpracy Go4Energy z Inwestorem, Fabryką Urbi Ferro oraz Operatorem ARP sp. z o.o.

Dziękujemy i życzymy kolejnych sukcesów!