Renaissance Plaza z certyfikatem BREEAM In-Use

Renaissance Plaza z certyfikatem BREEAM In-Use

Z przyjemnością informujemy, że budynek Renaissance Plaza, zlokalizowany przy ul. Kasprzaka 18/20 w Warszawie, otrzymał certyfikat BREEAM In-Use na poziomie Very Good w częściach Asset and Building Management.
Właścicielem biurowca Renaissance Plaza jest Adventum Group, fundusz zarządzający inwestycjami w nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej. Adventum Group posiada i zarządza obecnie ponad 700.000 metrów kwadratowych nieruchomości komercyjnych w sercu Europy Środkowo-Wschodniej, których wartość są na poziomie 1 mld EUR.
Jest to budynek biurowy o wysokim standardzie wykończenia. Zlokalizowany w dobrze skomunikowanej części warszawskiej Woli, w pobliżu znajdują się punkty usługowe, handlowe i gastronomiczne. Biurowiec został zmodernizowany w latach 2021-2022.
W celu uzyskania tego cenionego, międzynarodowego certyfikatu inwestycja wykonała szereg analiz potwierdzających jej bezpieczeństwo wobec zagrożeń naturalnych oraz szans i zagrożeń społecznych i klimatycznych, raport ekologiczny mający na celu zwiększenie bioróżnorodności terenu, wdrożyła politykę środowiskową i zrównoważonego zaopatrzenia, które minimalizującą negatywny wpływ na środowisko oraz zadbała o właściwe informowanie użytkowników budynku o wprowadzanych politykach i celach.
Dziękujemy CBRE i SPIE Building Solutions za owocną współpracę i gratulujemy osiągniętego wyniku.