Audytowy rok w G4E

Audytowy rok w G4E

Zeszły rok był dla Go4Energy drugim, po inauguracyjnym 4 lata temu, w którym zespół audytorów energetycznych naszej spółki musiał zmierzyć się z przeprowadzeniem operacji ‘Audyty Energetyczne Przedsiębiorstw’.
W warunkach nadal funkcjonujących obostrzeń pandemicznych po raz kolejny wykonaliśmy audyty kilkudziesięciu dużych przedsiębiorstw, obejmujące łącznie setki lokalizacji, przejeżdżając Polskę wzdłuż i wszerz kilkukrotnie. Wśród klientów Go4Energy można znaleźć spółki z szerokiego spektrum działalności, w tym zarówno najemców pojedynczych powierzchni biurowych, właścicieli i użytkowników nieruchomości, przedsiębiorstwa przemysłowe, jak i operatorów sieci teletechnicznych obejmujących zasięgiem teren całego kraju.
Mimo znacznego wzrostu konkurencyjności rynku, w porównaniu z kampanią audytów przedsiębiorstw sprzed 4 lat, udało nam się niemal podwoić liczbę obsługiwanych spółek, z czego jesteśmy szczególnie dumni. W tym samym czasie dla jednego z klientów zrealizowaliśmy rozbudowany projekt optymalizacji energetycznej dla 9 dużych obiektów komercyjnych i handlowych. Po intensywnym roku liczyliśmy na chwilę oddechu, tymczasem obecny rok zapowiada się równie wymagający, co wynika m.in. z gwałtownych wzrostów cen energii, jak i wdrażania przez przedsiębiorstwa polityk ESG, wymagających wsparcia Go4Energy w ciągłej optymalizacji energetycznej.