Dlaczego warto składać raporty ESG?
ESG to temat, który w ostatnim czasie zyskuje na popularności. Unijne regulacje oraz obowiązki z nich wynikające oraz wzrastająca świadomość wśród społeczeństwa, wymusza na firmach podjęcie działań z zakresu zrównoważonego rozwoju. Naszym nowym cyklem artykułów #Go4ESG chcemy edukować, informować i zachęcać do zainteresowania się tematyką ESG. Dziś pierwszy wpis, a w nim o korzyściach wynikających z raportowania niefinansowego. Kolejny już za miesiąc! »