Katarzyna Maćkiewicz

Katarzyna Maćkiewicz, go 4 energy, g4e

Katarzyna Maćkiewicz

Consultant w Go4Energy. W strukturach firmy zaangażowana w certyfikację w systemach LEED i WELL Building Standard dla różnego rodzaju budynków kubaturowych i powierzchni biurowych.

Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Poznańskiej Posiada uprawnienia LEED AP w specjalności Interior Design & Construction oraz uprawnienia do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie architektury. Jest w trakcie zdobywania uprawnień WELL AP.

W trakcie procesu certyfikacji stara się wykorzystywać swoje doświadczenie nabyte w pracy na budowach oraz w pracowniach architektonicznych przy projektowaniu i realizacji obiektów biurowych, mieszkalnych, magazynowych i handlowo-usługowych.

Entuzjastka wprowadzania nowatorskich rozwiązań w certyfikowanych budynkach celem poprawy zdrowia i komfortu jego użytkowników. W trakcie procesu certyfikacji zwraca szczególną uwagę na dobór zdrowych materiałów budowlanych i wykończeniowych. Swoją wiedzę miała okazję ugruntować uczestnicząc w 2017 roku w dotychczas jedynym w Polsce szkoleniu WELL AP, zorganizowanym przez Ogólnokrajowe Stowarzyszenie Wspierania Budownictwa Zrównoważonego (OSWBZ.org) i prowadzonym przez certyfikowanego trenera z IWBI Academy.