Agnieszka Rylska

Senior Project Manager w firmie Go4Energy. Odpowiada za realizacje procesu Commissioningu oraz certyfikację w systemie WELL Building Standard dla różnego rodzaju budynków kubaturowych i powierzchni biurowych.

Ukończyła wydział Inżynierii Środowiska na Politechnice Warszawskiej, a swoja pracę magisterską poświęciła tematyce Procesu Commissioningu Instalacji HVAC. Posiada tytuł Commissioning Authority (CxA) i jest w trakcie zdobywania uprawnień WELL Accredited Professional. Ukończyła, dotychczas jedyne w Polsce, szkolenie WELL AP, prowadzone przez certyfikowanego trenera z IWBI Academy, zorganizowane w 2017 roku przez Ogólnokrajowe Stowarzyszenie Wspierania Budownictwa Zrównoważonego.

Pracowała przy takich projektach jak: Centrum Dystrybucyjne Lidl w Bydgoszczy, Centrum Dystrybucyjne Lidl w Będzinie, Galeria Północna, budynki biurowe Atrium 1 i Atrium 2, powierzchnie biurowe Hewlett-Packard, UBS we Wrocławiu, HSBC w Krakowie, Credit Suisse oraz Skanska Property Poland w Warszawie.

Entuzjastka ekologicznego podejścia zarówno do życia, jak i budownictwa. Członkini Ogólnokrajowego Stowarzyszenia Wspierania Budownictwa Zrównoważonego (OSWBZ.org)  i grupy ArchiWomen. W wolnych chwilach zaangażowana w stowarzyszenie Warszawska Kooperatywa Spożywcza. Uwielbia też grać w koszykówkę.

Aktualnie pracuje nas stworzeniem usługi kompleksowego odbioru systemu BMS w budynkach wraz z badaniem jakości powietrza wewnętrznego i związanego z tym komfortu użytkownika. Jest zaangażowana w popularyzację certyfikacji WELL Building Standard na polskim rynku i prowadzi warsztaty z wymogów tego systemu oceny budynków.

Dodaj komentarz