Certyfikacja WELL

Go4Energy jako pierwsza firma w Polsce oferuje kompleksowe wsparcie i doradztwo dla Inwestorów oraz firm wykonawczych w zakresie certyfikacji WELL. W naszym zespole są osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w temacie zrównoważonego budownictwa. Dzięki ich zaangażowaniu, dostarczane Państwu usługi znajdują się na najwyższym poziomie.

THE WELL BUILDING STANDARD®

The WELL Building Standard® jest systemem certyfikacji stworzonym przez IWBI™ (International WELL Building Institute™) opartym na określeniu, pomiarze oraz monitoringu wpływu jaki posiadają poszczególne elementy środowiska wewnętrznego w budynku na przebywającego w nim człowieka.  Elementy środowiska wewnętrznego wyróżnione przez WELL to powietrze, woda, żywienie, oświetlenie, kondycja fizyczna, komfort oraz samopoczucie. Powyższe elementy dzielą się na przeszło 100 cech, których spełnienie wpływa na ostateczny poziom oceny.

W systemie oceny WELL wyróżniamy następujące schematy oceny:

  • New and Existing Buildings
  • New and Existing Interior
  • Core and Shell

W zależności od wyniku osiągniętego w procesie certyfikacji New and Existing Buildings, New and Existing Interiors czy Core and Shell możliwe jest uzyskanie trzech poziomów oceny – Silver, Gold lub Platinum.

WELL został stworzony z myślą o uzupełnieniu oraz współdziałaniu z systemem certyfikacji wielokryterialnej LEED. W związku z powyższym jest on naturalnym, kolejnym krokiem w dążeniu do dalszej poprawy jakości istniejących i nowobudowanych budynków, jak również przestrzeni pracy. Zobacz naszą ofertę dotyczącą certyfikacji LEED

International WELL Building Institute™ and the related logo are trademarks used with permission from the International Well Building Institute™.

Comments 1

  1. Hmm it seems like your website ate my first comment (it was super long) so I guess I’ll just sum it up what I wrote and say, I’m thoroughly enjoying your blog. I too am an aspiring blog writer but I’m still new to everything. Do you have any recommendations for inexperienced blog writers? I’d genuinely appreciate it.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.