Top Woman in Real Estate

W piątek 11 maja 2018 r. podczas uroczystej gali w hotelu InterContinental w Warszawie poznaliśmy wyniki I edycji konkursu Top Woman in Real Estate, którego celem jest wyłaniać i nagradzać niezwykłe kobiety, działające w branży nieruchomości i budownictwa.

Uczestniczki konkursu oceniane były w następujących kategoriach: Business management, Innovation, Business support, Commercial sales, Residential sales, Activities for green building, Journalism, Architecture and design. Dodatkowo, przyznane zostały trzy nagrody specjalne: Pro-women company, Personality of the year oraz Influencer of the year.

Trzy z nagród odebrała Agnieszka Kalinowska- Sołtys, która współtworzy Ogólnokrajowe Stowarzyszenie Wspierania Budownictwa Zrównoważonego. Razem działamy na rzecz propagowania idei zielonych rozwiązań dla budynków. Agnieszka zwyciężyła w kategoriach Architecture & Design i Activities for green building, a dodatkowo w głosowaniu internautów wybrana została na tegoroczną Personality of the year. Jest dyrektorem i członkiem zarządu APA Wojciechowski Architekci i Członkiem Zarządu Głównego SARP.

Firmę Go4Energy reprezentowała Agnieszka Rylska – Senior Project Manager, Commissioning Authority (CxA) oraz WELL Building Standard Consultant, która w tym roku uzyskała nominację do grona sześciu najwybitniejszych w kategorii Activities for green building. „Dla mnie to naprawdę wielkie wyróżnienie, bo wciąż jeszcze jestem na początku mojej drogi zawodowej. Praca w firmie Go4Energy wysoce rozwinęła moją świadomość ekologiczną i to zarówno w obszarze zawodowym, jak i prywatnym. Zawsze hołdowałam idei zdrowego odżywiana i uprawiania aktywności fizycznej, a teraz dodatkowo dostrzegam jak wiele korzyści przynosi nam ekologiczne podejście w każdym aspekcie życia. Jestem przekonana, że zielone budownictwo to nasza przyszłość.” – mówi Agnieszka Rylska.

Agnieszka jest też członkinią Ogólnokrajowego Stowarzyszenia Wspierania Budownictwa Zrównoważonego (OSWBZ.org) i grupy ArchiWomen. W strukturze firmy Go4Energy odpowiada za realizację procesu commissioningu oraz certyfikację różnego typu budynków kubaturowych i powierzchni biurowych w najnowszym systemie WELL Building Standard.
Pomysłodawczynią projektu Top Woman in Real Estate jest Krystyna Swojak z branżą nieruchomości związana zaledwie od kilku lat, ale jak sama mówi, pokochała ją bez reszty. Szybko dostrzegła też ogromny potencjał kobiet i zebrała blisko 20-osobową grupę reprezentantek branży, które wspólnie zdecydowały o warunkach i formie konkursu, tworząc jego Radę Programową. W pracach przygotowawczych i organizacyjnych od początku uczestniczyła Katarzyna Podyma – Sales & Marketing Director w Go4Energy. Wszystkim Paniom serdecznie gratulujemy. Więcej informacji o konkursie na stronie: topwoman.pl