Nominacja w konkursie Eurobuild Awards

Eurobuild Awards jest jednym z najważniejszych konkursów w branży nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy dumni z nominacji do nagrody w kategorii Green Services Provider of the Year.

 

W konkursie Eurobuild Awards nagrody przyznawane są w czterech głównych kategoriach:

Nagrody najemców – W kategorii nagród najemców zwycięskie budynki wybierane są w ankiecie najemców biur, centrów handlowych i magazynów na terenie całej Polski.

Nagrody jury – W przypadku nagród jury indywidualne jury złożone z czołowych profesjonalistów rynkowych wybiera zwycięski projekt lub firmę w każdej kategorii.

Nagrody popularności – Zwycięzcy Nagród Popularności wybierani są w dwóch etapach. W pierwszym etapie członkowie jury wybierają trzy najlepsze projekty, które zostaną poddane głosowaniu w danej kategorii. Ostateczne głosowanie odbywa się podczas gali i jest otwarte dla wszystkich uczestników.

Nagroda za całokształt osiągnięć – To jedyna kategoria, w której zwycięzcę wybiera redakcja magazynu Eurobuild CEE. Ta prestiżowa nagroda przyznawana jest osobie, której reputacja i sława osiągnęły najwyższy poziom na rynku nieruchomości.

 

W gronie nominowanych znajdują się najbardziej znaczące firmy i projekty rynku nieruchomości komercyjnych. Ogłoszenie wyników odbędzie się podczas uroczystej gali w środę 6 grudnia 2017 w hotelu DoubleTree by Hilton przy ul. Skalnicowej 21 w Warszawie.