Szkolenie WELL AP

Firma Go4Energy weźmie udział w pierwszym w Polsce szkoleniu z systemu certyfikacji WELL Building Standard, będącym przygotowaniem do egzaminu na WELL Accredited Professional. Organizatorem szkolenia WELL AP jest Ogólnokrajowe Stowarzyszenie Wspierania Budownictwa Zrównoważonego (OSWBZ.org).

WELL Building Standard® to system oceny środowiska architektonicznego, łączący najlepsze praktyki w dziedzinie projektowania i budowy z działaniami na rzecz zdrowia i dobrego samopoczucia użytkowników. WELL Building Standard jest zwieńczeniem prac badawczo-rozwojowych, realizowanych przez czołowych specjalistów w dziedzinie medycyny, nauk ścisłych i „zielonego” budownictwa. Ogólnym celem systemu WELL Building Standard jest ochrona i poprawa stanu zdrowia i dobrego samopoczucia osób przebywających w budynkach.

Dwudniowy kurs przygotowujący do egzaminu WELL AP stanowi drobiazgowe i skuteczne podejście do nauki. Ujęte w nim treści kładą nacisk na opanowanie systemu WELL Building Standard, siedmiu koncepcji WELL, wszystkich 105 cech oraz ich wymogów, a także procedury certyfikacji WELL.

Kurs przeznaczony jest dla profesjonalistów, pragnących przystąpić do egzaminu WELL AP i dla wszystkich osób zainteresowanych zgłębianiem wiedzy o systemie WELL Building Standard.

Szkolenie odbędzie się 27 i 28 listopada 2017 r. w Warszawie i zostanie poprowadzone w języku angielskim przez certyfikowanego trenera z IWBI Academy. Więcej informacji oraz możliwość rejestracji dostępna na stronie: www.oswbz.org/szkolenia-well/