Szkolenie WELL AP

Firma Go4Energy weźmie udział w pierwszym w Polsce szkoleniu z systemu certyfikacji WELL Building Standard, będącym przygotowaniem do egzaminu na WELL Accredited Professional. Organizatorem szkolenia jest Ogólnokrajowe Stowarzyszenie Wspierania Budownictwa Zrównoważonego (OSWBZ).

 

WELL Building Standard® to system oceny środowiska architektonicznego, łączący najlepsze praktyki w dziedzinie projektowania i budowy z działaniami na rzecz zdrowia i dobrego samopoczucia użytkowników. WELL Building Standard jest zwieńczeniem prac badawczo-rozwojowych, realizowanych przez czołowych specjalistów w dziedzinie medycyny, nauk ścisłych i „zielonego” budownictwa. Ogólnym celem systemu WELL Building Standard jest ochrona i poprawa stanu zdrowia i dobrego samopoczucia osób przebywających w budynkach.

 

Dwudniowy kurs przygotowujący do egzaminu WELL AP stanowi drobiazgowe i skuteczne podejście do nauki. Ujęte w nim treści kładą nacisk na opanowanie systemu WELL Building Standard, siedmiu koncepcji WELL, wszystkich 105 cech oraz ich wymogów, a także procedury certyfikacji WELL.

 

Kurs przeznaczony jest dla profesjonalistów, pragnących przystąpić do egzaminu WELL AP i dla wszystkich osób zainteresowanych zgłębianiem wiedzy o systemie WELL Building Standard.

 

Szkolenie odbędzie się 27 i 28 listopada 2017 r. w Warszawie i zostanie poprowadzone w języku angielskim przez certyfikowanego trenera z IWBI Academy. Więcej informacji oraz możliwość rejestracji dostępna na stronie: www.oswbz.org/szkolenia-well/

Newsletter

Zapisz się do Newslettera

Please wait...

Dziękujemy za zapisanie się do Naszego Newslettera!

Działalność


Kontakt

Go4Energy
biuro@g4e.pl
+48 500 129 506

Biuro

ul. Łucka 18 lok. 112 i 114
00-845 Warszawa

GO4IT Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Białobrzeska 68/64
02-325 Warszawa
KRS: 0000434398
NIP: 701-035-54-58