Branża nieruchomości na fali wakebordingu

W sobotę 2 września zapraszamy na zawody Amatorskiej Ligi Rynku Nieruchomości Komercyjnych Go4Wake. Każdy z biorących udział w zawodach będzie zbierał punkty, które wpłyną na klasyfikację ogólną reprezentowanej przez siebie drużyny. Ocenie podlegać będą trudność i styl przejazdu oraz triki z wykorzystaniem ramp. Ponadto, wyróżnione zostaną najlepsze przejazdy w kategorii kobiet i mężczyzn. Wrześniowe spotkanie będzie podsumowaniem trzech tegorocznych szkoleń, w trakcie których zawodnicy zdobywali umiejętności jazdy na wakebordzie.

 

Impreza Go4Wake łączy w sobie sportowy charakter, rodzinną atmosferę i szczytny cel. Środki zebrane z rejestracji drużyn zostały w całości przeznaczone na remont Przedszkola Terapeutycznego Fundacji SYNAPSIS przy ul. Siemieńskiego 21 w Warszawie. W dniu zawodów uczestnicy wraz z rodzinami będą mieli wyjątkową okazję zobaczyć Instalację Sensoryczną — Cube, która pomoże zrozumieć trudności, z jakimi na co dzień zmagają się osoby z autyzmem.

 

Tegoroczna edycja jest już czwartą z kolei. Patronami medialnymi wydarzenia są: Real Estate Manager, e-biurowce, WakeMag.pl, Odnawialni.com.pl, eplusekologia.pl, Outsourcingandmore.pl, OutsourcinPortal.pl. Partnerzy wydarzenia to: OSWBZ, Wakepark Łomianki, BykBar, Dietmap.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy mają życzenie przyjrzeć się pokazom! Udział dla obserwatorów jest bezpłatny.