Business Garden Warszawa II z certyfikatem LEED Platinum

Business Garden Warszawa

Wspierając generalnego wykonawcę HOCHTIEF Polska S.A. w procesie certyfikacji LEED dla kompleksu biurowego Business Garden Warszawa II, mamy zaszczyt poinformować, że wszystkie budynki uzyskały certyfikat LEED na najwyższym, możliwym poziomie Platinum.

 

zdjęcie certyfikatów LEED

Kompleks Business Garden zlokalizowany jest przy ul. Żwirki i Wigury w Warszawie. Jest to wyjątkowy park biznesowy, wyróżniający się wewnętrznym ogrodem dostępnym dla pracowników i mieszkańców. Ponadto wnętrza poszczególnych budynków oferują jasne przestrzenie i przyjazną atmosferę.

 

Podczas projektowania i budowy kompleksu Business Garden Warszawa zastosowano najbardziej innowacyjne rozwiązania dostępne na rynku. W trosce o środowisko naturalne wykorzystano energooszczędne oświetlenie z systemem sterowania i czujnikami ruchu, system gospodarowania wodą deszczową oraz wysokosprawny system wentylacji i klimatyzacji. Dodatkowo, zadbano o interesującą architekturę krajobrazu, taką jak: zielone dachy, zbiorniki wodne i tereny zielone wokół budynków.