Rusza IV edycja Go4Wake

Go4Wake

Go4Wake to amatorska liga wakeboardowa przygotowana z myślą o firmach z sektora nieruchomości komercyjnych. Jej uczestnicy będą mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w sporcie, który bardzo szybko zyskuje rzesze fanów na całym świecie.

Wakeborad to połaczenie jazdy na nartach wodnych, snowboardu i surfingu. Na zamkniętym obiekcie wodnym wyciąg kieruje uczestnika po wytyczonej trasie.  Odpowiednia deska (wakeboard) pozwala na wykonywanie mniej i bardziej skomplikowanych ewolucji.

Go4Wake

Do udziału zapraszamy trzyosobowe zespoły reprezentujące zgłoszone firmy. Mając na uwadze zróżnicowane umiejętności uczestników zaczynamy od serii praktycznych szkoleń, które wprowadzą Państwa w ten sport. Pierwsze szkolenie rozpoczyna się już 3 czerwca w Wakepark Łomianki. Kolejne odbędą się 22 lipca i 19 sierpnia. Sprawdzianem zdobytych umiejętności będą zawody, które odbędą się 2 września 2017 roku. W finale punktacji będzie podlegać styl i trudność przejazdu oraz triki z wykorzystaniem ramp. Zsumowane punkty zawodników każdej z drużyn pozwolą wyłonić najlepszy zespół. Dodatkowo przewidziane są wyróżnienia za najlepsze przejazdy w kategorii kobiet i mężczyzn.

 

Tegoroczna edycja Go4Wake będzie wyjątkowa, ponieważ sportowej rywalizacji towarzyszy cel charytatywny. Środki pozyskane z rejestracji drużyn zostaną przeznaczone na remont Przedszkola Terapeutycznego Fundacji SYNAPSIS przy ul. Siemieńskiego 21. W dniu zawodów uczestnicy wraz z rodzinami będą mieli wyjątkową okazję zobaczyć Instalację Sensoryczną — Cube, która zabierze ich w multimedialną wyprawę w świat osób z autyzmem. Instalacja została przygotowana przez Fundacje SYNAPSIS. Ponadto odbędzie się licytacja przedmiotów z Pracowni Rzeczy Różnych SYNAPSIS.

W ramach imprezy zapewniamy pływanie, sprzęt oraz instruktora.

 

Jak się zgłosić?

Krok 1. – Wejdź na stronę www.go4wake.pl

Krok 2. – W zakładce Rejestracja potwierdź udział swojej drużyny korzystając z zamieszczonego na dole strony formularza. Lista stworzona na podstawie zgłoszeń, pozwoli nam na zaplanowanie pływania w dniu imprezy.

Prosimy kapitanów o przesłanie do nas logotypów firm  – będziemy chcieli umieścić je na stronie go4wake.pl w zakładce Liga Go4Wake.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z biurem Go4Energy: biuro@g4e.pl

Do zobaczenia!