Paczka przyjaciół na Święta

Przekazywanie prezentów świątecznych wśród współpracujących ze sobą firm to miły gest. W tym roku, firma Go4Energy chciałaby tą atmosferą serdeczności i życzliwości podzielić się z większą liczbą osób.

Zachęcamy do udziału w Paczce przyjaciół na święta. Ta akcja ma na celu zastąpienie tradycyjnego wydawania pieniędzy i zmianie procesu kupowania na darowanie dla najbardziej potrzebujących. Zależy nam na nowoczesnym myśleniu o odpowiedzialnym biznesie oraz budowaniu świadomości społecznej. Dlatego zachęcamy by w ramach prezentów świątecznych wesprzeć finansowo Fundację  „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na leki, rehabilitację i protezy podopiecznych fundacji.

Zasady akcji :

Firma wysyła informacje o akcji do swoich partnerów biznesowych, którym chce podarować świąteczny upominek

Upominek przeznaczony dla firmy partnerskiej przekazuje w formie wsparcia finansowego na konto Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”: 97 1160 2202 0000 0000 9394 2103 z dopiskiem „Paczka przyjaciół na święta”

Firma przesyła do Fundacji listę obdarowanych partnerów.

Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” umieszcza logotyp firmy inicjującej paczkę na tej stronie, a firmom obdarowanym rozsyła piękne podziękowania.

Więcej informacji na stronie:

http://naratunek.org/wplacam/paczkaprzyjaciolnaswieta/