Go4Energy partnerem merytorycznym konferencji „Fotowoltaika – kwestie prawne i ekonomiczne”

Szanowni Państwo, przypominamy, że już jutro odbędzie się konferencja pt. „Fotowoltaika – kwestie prawne i ekonomiczne”.  Organizatorem konferencji jest Ogólnokrajowe Stowarzyszenie Wspierania Budownictwa Zrównoważonego, pod patronatem merytorycznym firmy Go4Energy.

Konferencja rozpocznie się o godzinie 9:00 i odbędzie się w budynku Atrium Centrum w Warszawie (ul. Jana Pawła II 27).

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane ciekawe przykłady wdrożeń fotowoltaiki na rynku oraz ich opłacalność (czas zwrotu).  Zostanie także poruszony temat barier przyłączania do sieci instalacji z perspektywy dewelopera.

Odbędzie się również dyskusja dotycząca zmian w ustawie o OZE. Rozwiejemy wątpliwości czy system aukcyjny służy rozwojowi fotowoltaiki oraz czy zmiany wprowadzone do ustawy wpłyną na poprawę opłacalności inwestycji w instalacje PV.

Prelegentami podczas konferencji będą:  przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki z Departamentu Energii Odnawialnej, Polskiego Towarzystwa Energetyki Słonecznej, kancelarii Drzewiecki, Tomaszek & Wspólnicy oraz firmy Maybatt.

Osoby, które nie są zarejestrowane na konferencję lub zgłoszenie nie zostało zaakceptowane mogą zapoznać się z materiałem podsumowującym wydarzenie.Nagranie z konferencji zostanie zamieszczone w najbliższym czasie na naszej stronie internetowej, o czym Państwa poinformujemy.