Zawody Amatorskiej Ligi Rynku Nieruchomości Komercyjnych Go4Wake!

Go4Wake

Go4Wake 

Zawody Amatorskiej Ligi Rynku Nieruchomości Komercyjnych Go4Wake!

Data: 13/09/2014

Godz: 9.00 – 20.00

Trzy edycje szkoleń już są za nami. Chcemy podsumować ten wspólnie spędzony czas integracji, sportu i zabawy, dlatego cykl szkoleń zakończymy zawodami.

Pierwszeństwo w zawodach mają uczestnicy szkoleń. Oczywiście, w przypadku pojawienia się wolnych miejsc, pojawi się możliwość przystąpienia do zawodów dla przedstawicieli firm z branży nieruchomości komercyjnych, którzy nie uczestniczyli poprzednio w szkoleniach.

W ramach imprezy zapewniamy ZAREJESTROWANYM I ZGŁOSZONYM ZAWODNIKOM bezpłatne pływanie, sprzęt oraz instruktora.
Jak się zgłosić?Krok 1. – Wejdź na stronę Rejestracji i zostaw swoje dane.
Krok 2. – Odwiedź stronę wydarzenia i potwierdź swój udział w aktualnym wydarzeniu korzystając z zamieszczonego na dole strony formularza. UWAGA! – jest to krok wymagany dla wszystkich zarejestrowanych zawodników! Lista stworzona na podstawie zgłoszeń, pozwoli nam na zaplanowanie pływania w dniu imprezy. – zgłoszenia do tej edycji przyjmujemy do piątku, 12 września do godz. 18.00
Prosimy kapitanów o przesłanie do nas logotypów firm wraz ze swoim zdjęciem – będziemy chcieli umieścić je na stronie go4wake.pl w zakładce „Liga Go4Wake”. Firmom, które już to uczyniły, bardzo dziękujemy!

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z biurem Go4Energybiuro@g4e.pl

Do zobaczenia!