Rusza Pierwsza Amatorska Liga Wakeboardowa rynku nieruchomości komercyjnych Go4Wake!

Go4Wake

Go4WakeJuż 14 czerwca w ośrodku Wake Family, położonym niedaleko Warszawy, w pięknym, otoczonym lasem zakątku, nad czystą, lazurową wodą, odbędzie się pierwsza z serii imprez organizowanych przez firmę Go4Energy,w ramach amatorskiej ligi wakeboardowej Go4Wake.

 

Hasło przewodnie ligi Go4Wake to “Sport. Zabawa. Integracja.”. Mogą brać w niej udział wszyscy przedstawiciele rynku nieruchomości komercyjnych, pragnący poczuć dreszcz rywalizacji, ale przede wszystkim – aktywne spędzić wolny czas, w gronie rodziny i specjalistów.

 

Celem pierwszego spotkania, oprócz integracji środowiska, będzie nauka pływania na wakeboardzie, żeby już we wrześniu wszyscy uczestnicy mogli wziąć udział w Pierwszych Zawodach Amatorskiej Ligi Wakeboardowej Go4Wake.

 

Zgłoszone firmy i ich przedstawiciele, będą mogły BEZPŁATNIE uczestniczyć we wszystkich szkoleniach i zawodach ligi Go4Wake. Organizator – firma Go4Energy – zapewnia bezpłatne pływanie, sprzęt oraz instruktora.

 

Rejestracja uczestników i firm będzie trwać przez cały sezon wiosenno-letni 2014, natomiast jednorazowy udział w szkoleniu, zaplanowanym na 14 czerwca 2014 r., można zgłaszać przez formularz dostępny na stronie wydarzenia: http://go4wake.pl/pierwsze-szkolenie-wakeboardowe-ligi-go4wake/ do 12.06.2014.

 

Zapraszamy do udziału wszystkich pasjonatów sportu!

 

Więcej informacji na temat ligi Go4Wake oraz planowanych wydarzeniach znajdą Państwo na stronie http://go4wake.pl/.

 

Organizator:

go4e-blackCMYKGo4Energy jest marką polskiej, niezależnej firmy badawczej i doradczej Go4IT, specjalizującej się w nowoczesnych badaniach i analizach zużycia energii w budynkach. Od trzynastu lat zespół tworzący Go4Energy świadczy profesjonalne usługi doradcze i szkoleniowe w zakresie racjonalnego wykorzystania energii w budynkach. Opierając się na najnowocześniejszych rozwiązaniach symulacyjnych od lat współpracuje z wieloma inwestorami, właścicielami budynków, projektantami, wykonawcami oraz firmami zarządzającymi budynkami.

 

 

 

Partnerzy:

PropertyTalents

PropertyTalents jest wiodącym dostawcą rozwiązań rekrutacyjnych w sektorze nieruchomości komercyjnych, retailu oraz budownictwie, w regionach CEE, CIS i SEE.

 

 

Lokalizacja:

Wake Family

Wake Family to bardzo popularna lokalizacja, doskonale znana wszystkim miłośnikom wakeboardingu. Miejsce to jest położone niedaleko Warszawy, w pięknym otoczonym lasem zakątku, nad czystą, lazurową wodą. Krystalicznie czysta woda oraz malownicza plaża zachęcają do kąpieli i aktywnego spędzania wolnego czasu.