Debata Go4Energy na Targach Future4Build

Go4Energy poprowadzi debatę podczas konferencji w dniach 6-7 listopada. Targi i konferencje Future4Build to jedna z najważniejszych imprez w Polsce, platforma wymiany doświadczeń w temacie zrównoważonego budownictwa, skupiająca środowisko ekspertów oraz firmy lokalne i międzynarodowe.

 

W listopadzie odbędzie się 3 już edycja, zogniskowana wokół zrównoważonego budownictwa. W czerwcu, we współpracy z Cube Research, przeprowadziliśmy  badanie na temat barier w rozwoju budownictwa energooszczędnego na ogólnopolskiej próbie deweloperów. Wyniki pokazują, że bardzo istotnym elementem wdrażania nowych technologii, jest wsparcie i promocja energooszczędnych rozwiązań przez prawo oraz zachęta ze strony państwa.

 

Badania ukazały też szereg wyzwań stojących przed całym sektorem. Jakich rozwiązań potrzebuje sektor budowlany i co może zrobić w tej sprawie polski rząd oraz sami deweloperzy? Jakie będą konsekwencje dyrektyw Parlamentu Europejskiego i Rady i jak dostosować nasz kraj do polityki energooszczędnej UE? Czy jesteśmy w stanie wdrożyć optymalne rozwiązania pod względem ekonomicznym i prawnym? Co w związku z nadchodzącymi zmianami, czeka sektor budowlany i jak będzie kształtował się rynek usług budowlanych po 2020 roku?

Te i inne pytania, zadamy uczestnikom debaty na temat energooszczędnego budownictwa w Polsce. Zachęcamy do śledzenia wątku i do udziału w targach.

Newsletter


Kontakt

Go4Energy
„GO4IT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Sp. k.

ul. Białobrzeska 68/64
02-325 Warszawa
KRS: 0000434398
NIP: 701-035-54-58

ADRES KORESPONDENCYJNY
ul. Łucka 18/127
00-845 Warszawa

biuro@g4e.pl
+48 500 129 506